bingX
بهترین ها برای تریدرها

صرافی بینگ ایکس معرفی و نقد و بررسی عملکرد

با توجه به تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران و عدم سرویس‌دهی بسیاری از صرافی‌های متمرکز به کاربران ایرانی، ترید و معامله در بازار ارزهای دیجیتال در کشورمان به امری دشوار تبدیل شده است. همچنین در حال حاضر صرافی‌های متمرکز بسیار زیادی در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت هستند و انتخاب از میان آن‌ها کار ساده‌ای نیست. صرافی بینگ ایکس (BingX) یکی از صرافی‌های متمرکز در بازار ارزهای دیجیتال است که به‌طور گسترده در قاره آسیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صرافی بینگ ایکس که در سال 2018 تأسیس شد، یک پلتفرم تجاری است که قبلاً با نام Bingbon شناخته می‌شد. در سال 2021، این صرافی به Bing X تغییر نام داد.

BingX یک صرافی ارز دیجیتال ترید گروهی است که رویکرد منحصر به فردی را برای ترید ارائه می دهد و به کاربران امکان فوق العاده ای می دهد که معاملات معامله گران موفق را کپی کنند.

bingx 1

سایت صرافی بینگ ایکس

BingX یک ویژگی تبدیل ساده را ارائه می دهد که به کاربران جدید اجازه می دهد تا به سرعت یک رمزارز را با رمز دیگر تعویض کنند. اما کاربران پیشرفته همچنین می توانند از مزیت پلت فرم معاملاتی بهره ببرند و ابزارهای نموداری پیشرفته، اردر بوک (سفارش های) لایو و زنده، انواع سفارشات متعدد و حتی یک ربات معاملاتی شبکه ای را ارائه دهند.

bingx-1.2-rank

علاوه بر این، BingX استانداردها و معاملات آتی دائمی را با حداکثر 125 برابر حاشیه و همچنین یک محیط معاملاتی آزمایشی (دمو) ، همراه با ارزهای نمایشی برای انجام معاملات را ارائه می دهد.

نکته: صرافی بینگ ایکس از طرف ایران فیلتر شده وگرنه خود این صرافی هیچ مشکلی با ایرانیان نداشته و حتی برای رفاه کاربران ایرانی، دامنه مخصوص قرار داده و شما برای ورود به آن از دامنه bingx.pro باید استفاده کنید.

 

آیا صرافی بینگ ایکس کلاهبرداری است؟ یا امن و معتبر؟

BingX در حوزه‌هایی که محصولات و خدمات رمزنگاری را ارائه می‌کند، با رعایت سیاست‌های مبارزه با پولشویی (AML) و شناخت مشتری (KYC) به شدت تحت نظارت است. بر اساس تحقیقات ما، BingX هیچ هک امنیتی یا نقضی که منجر به از دست دادن سرمایه یا دارایی کاربر شود، متحمل نشده است. همچنین این صرافی بسیار امن و معتبر است و جزو صرافی های برتر از نظر حجم معاملاتی است و اکنون (18 دی 1402) صرافی ارز دیجیتال بینگ ایکس (BingX) در رده‌بندی سایت معتبر و مرجع کوین مارکت کپ رتبه 33 را دارد. البته این رتبه متغیر است و ممکن است کمتر یا بیشتر شود.

bingx 2 rank

همچنین در سایت کوین مارکت کپ از نظر معاملات فیوچرز در رده ۵ جهان قرار دارد

آیا استفاده از صرافی BingX برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر است؟

از آنجایی که دفتر مرکزی صرافی بینگ ایکس در سنگاپور قرار دارد و اکثر کاربران این صرافی را کشور‌های آسیایی تشکیل می‌دهند، می‌توان گفت که بازار هدف صرافی BingX ساکنان قاره آسیا است. با ورود به سایت BingX متوجه می‌شویم که این صرافی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و حتی یک گروه پشتیبانی تلگرامی به زبان فارسی دارد.

بدون استفاده از VPN و با IP ایران نمی‌توان به وبسایت این صرافی وارد شد و یک حساب کاربری ایجاد کرد. من درباره این موضوع از پشتیبانی BingX سوال پرسیدم و به من گفتند که شبکه‌ای که با آن متصل شده‌ام مشکل دارد.

بار دیگر با شبکه‌ و دستگاه دیگری امتحان کردم، اما مجددا بدون VPN نتوانستم وارد صرافی شوم. وقتی مسئله را با پشتیبانی مطرح کردم، یک لینک دیگر (bingx.pro/fa-ir) برای من ارسال شد که هم فارسی بود و هم دامنه سطح بالای آن متفاوت بود. از پشتیبانی درباره امنیت این لینک سوال کردم و آن‌ها گفتند که این دامنه جایگزین صرافی بینگ اکس است.

bingx 4

در ادامه درباره لزوم KYC و محدودیت‌های کاربران ایرانی پرسیدم. پشتیبانی گفت که KYC الزامی نیست، اما حساب‌های تاییدنشده در معرض ریسک‌های امنیتی هستند و به همین دلیل محدودیت‌هایی در برداشت و ترید برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. همچنین امکان احراز هویت با مدارک ایرانی در صرافی BingX وجود دارد.

کاربران ایرانی می‌توانند بدون هیچ مشکلی با مدارک ایرانی در این صرافی احراز هویت انجام دهند و مشکلی برای حساب‌های آن‌ها پیش نخواهد آمد.

اما با وجود تمامی امکاناتی که صرافی BingX در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌دهد، در قسمت قرارداد کاربران (Customer Agreement) این صرافی نکاتی جلب توجه می‌کند. در قسمت شرایط توافقنامه (Agreement Conditions) بیان شده است که صرافی می‌تواند تمامی شرایط فعلی را هر زمان و به صلاحدید خود تغییر دهد و کاربران باید به‌صورت مداوم این قسمت را مطالعه کنند.

در قسمت ممنوعیت‌های استفاده (Prohibition of Use) بیان شده است که با امضای قرارداد، شما تضمین می‌کنید که در فهرست تحریم‌های تجاری یا اقتصادی، مانند فهرست تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل که توسط OFAC تنظیم می‌شود، قرار ندارید و همچنین جزء افرادی که در فهرست افراد تحریم‌شده وزارت خزانه داری ایالات متحده (U.S. Commerce Department) هستند، نیستید. همچنین در قسمت آخر این بند نوشته شده که BingX بنابر صلاحدید خود و با توجه به قوانین قضایی می‌تواند خدمات خود را در برخی کشورها محدود یا ممنوع کند.

bingx 6

بنابراین با توجه به قوانین صرافی BingX و تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران و همچنین وجود داشتن نام ایران در لیست OFAC، کاربران ایرانی باید در نظر داشته باشند که این صرافی هر زمان می‌تواند حساب کاربران ایرانی را به حالت تعلیق درآورد.
یکی دیگر از مواردی که در قسمت ریسک‌های معامله در بینگ ایکس به چشم می‌خورد، اشاره این صرافی به این موضوع است که نمی‌تواند به کشورهایی که در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته‌اند، خدمت‌رسانی کند. همچنین با توجه به سابقه صرافی‌های مختلف مانند بیترکس که در ابتدا با فعالیت کاربران ایرانی مشکلی نداشت، ولی در نهایت حساب آنها را تعلیق کرد، رعایت موارد ایمنی برای استفاده از صرافی BingX الزامی است.
bingx 5

حساب تایید شده و وریفای و احراز هویت شده در صرافی بینگ ایکس BingX

در حالی که BingX برای استفاده از این پلتفرم نیازی به تأیید و احراز هویت اجباری ندارد، محدودیت‌هایی در مقدار USDT وجود دارد که می‌توان در هر 24 ساعت و به طور تجمعی در حساب برداشت کرد. برای حساب‌های تأیید نشده، تا سقف 50000 دلار USDT و 100000 دلار USDT به ترتیب به مدت 24 ساعت و به صورت تجمعی قابل برداشت هستند. همانطور که در زیر نشان داده شده است، محدودیت های برداشت به طور قابل توجهی پس از تأیید و احراز هویت حساب کاهش می یابد.

  • حساب تایید و احراز هویت نشده: محدودیت برداشت 24 ساعته: 50هزار دلار USDT. محدودیت برداشت تجمعی: ۱۰۰هزار دلار USDT.
  • حساب تایید و احراز هویت شده: محدودیت برداشت 24 ساعته: یک میلیون دلار USDT. محدودیت برداشت تجمعی: نامحدود.
بیشتر بخوانید:  صرافی ایرانیکارت معرفی و نقد و بررسی عملکرد

برای تأیید و احراز هویت یک حساب برای افزایش محدودیت‌های برداشت، مشتریان بینگ ایکس باید اطلاعات شخصی خود را ارسال کنند. این اطلاعات شامل ارسال تصویر یک کارت شناسایی عکسدار یا پاسپورت یا مانند گواهینامه رانندگی است. همچنین عکس سلفی از چهره کاربر نیز می خواهد. پس از ارسال مدارک، BingX تاییدیه احراز هویت شما را بررسی می کند.

سیستم احراز هویت در بینگ ایکس

برای انجام KYC در صرافی بینگ اکس، پس از باز کردن حساب کاربری باید به قسمت Identity Verification مراجعه کرده و کشور خود را انتخاب کنید. سپس از بین مدارک قابل ارائه (پاسپورت، کارت ملی یا گواهینامه رانندگی) یکی را انتخاب کنید و تصاویر را مطابق استانداردهای بینگ اکس در سایت آپلود کنید. در مرحله بعد باید از خود سلفی بگیرید و بارگذاری کنید. در نهایت باید منتظر بمانید تا احراز هویت شما انجام شود.

bingx 9

با توجه به مواردی که قبلا هم اشاره کردیم، بهتر است با مدارک ایرانی احراز هویت انجام ندهید. استفاده از صرافی BingX بدون احراز هویت نیز امکان‌پذیر است و این صرافی به شما اجازه می‌دهد روزانه تا سقف ۵۰,۰۰۰ دلار بدون احراز هویت برداشت کنید. در جدول زیر می‌توانید تفاوت بین میزان برداشت را در حساب‌های تاییدشده و تاییدنشده مشاهده کنید.

بودجه و محدودیت ها

BingX فقط از سپرده های رمزنگاری پشتیبانی می کند که می توانند به صورت رایگان انجام شوند. کاربران می توانند هر یک از 260+ ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده را سپرده گذاری کنند، از جمله توانایی پشتیبانی از چندین بلاک چین برای دارایی های رمزنگاری مشخص (مانند ERC-20 یا BEP-20). هیچ حداکثر میزان سپرده در کریپتو وجود ندارد، اما حداقل هایی وجود دارد که بسته به ارز دیجیتال متفاوت است.

برداشت رمزارز روزانه محدود است و همچنین محدودیت‌های برداشت تجمعی (طول عمر) برای حساب‌های تایید نشده وجود دارد. حداقل ها و کارمزدهای برداشت کریپتو بر اساس واحد پول متفاوت است و در صفحه برداشت در حساب کاربر ذکر شده است. برای مثال، برداشت USDT برای تکمیل نیاز به حداقل 10 USDT دارد. هزینه های برداشت علاوه بر کارمزد شبکه ای است که توسط هر بلاک چین دریافت می شود.

میزان حجم و نقدینگی بینگ ایکس BingX

BingX بیش از 800 میلیون دلار در حجم معاملات روزانه اسپات پردازش می کند که حجم مناسبی است و در بخش فیوچرز بیش از یک میلیار دلار حجم معاملات روزانه دارد که بسیار عالی است.

رابط کاربری

داشبورد BingX نمای ساده‌ای از دارایی‌های کاربر را ارائه می‌دهد که مجموع مبالغ ذکر شده در معادل‌های BTC و USDT است. کاربران می‌توانند به سرعت دارایی‌ها ، تاریخچه معاملات خود را مشاهده کنند و می‌توانند مستقیماً وجوه خود را از داشبورد واریز یا برداشت کنند.

کاربران همچنین می‌توانند از طریق درگاه پرداخت فیات «خرید کریپتو» را برای BTC، ETH یا USDT انتخاب کنند. در نهایت، کاربران می توانند رمز ارز مورد علاقه خود را جستجو کنند و دکمه “ترید” را فشار دهند تا به سرعت به پلت فرم معاملاتی دسترسی پیدا کنند.

ترید در صرافی بینگ ایکس BingX

راه های مختلفی برای انجام معاملات در پلتفرم BingX وجود دارد. برای معاملات نقطه ای، کاربران می توانند جفت های معاملاتی کریپتو را مرور کنند و معاملات انجام دهند. استفاده از ویژگی «تبدیل» به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت بین دو ارز دیجیتال بدون نیاز به بررسی نمودارهای پیچیده مبادله کنند. کاربران همچنین می توانند در صورت تمایل یک ربات معامله گری شبکه راه اندازی کنند.

ابزار تبدیل سریع کریپتو به کریپتو و مبادله BingX

تبدیل کریپتو یک فرآیند ساده است که به کاربران امکان می دهد یک رمزارز را با رمز دیگر تعویض کنند. رابط کاربری برای مبتدیان طراحی شده است، با یک فرم سفارش که به کاربران امکان می دهد ارزهای دیجیتال را انتخاب کنند. البته این انتخاب بسیار محدود است و فقط امکان تبدیل بین USDT و 16 ارز دیجیتال دیگر را فراهم می کند.

TradingView

برای معاملات نقطه ای استاندارد، رابط معاملاتی برای کاربران پیشرفته، ایده آل است. با یک نمودار یکپارچه TradingView تریدینگ ویو، سفارشات بازار و محدود، یک اردر بوک(سفارش) لایو و زنده، و ده ها همپوشانی نمودار، کاربران می توانند نماهای سفارشی ایده آل برای استراتژی خود ایجاد کنند.

کارمزدهای صرافی BingX

fees

انواع کارمزد در بینگ ایکس (BingX)

نکته بسیار مهمی که در بحث ترید و فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، بحث کارمزدها است. واقعیت این است که کارمزدها، بخشی جدایی ناپذیر از فرایند تبادل ارزهای دیجیتال هستند و در عین حال، تاثیر مستقیم و بسزایی نیز روی میزان سودآوری یا ضرردهی یک تراکنش می‌گذارند.

ممکن است شما بهترین و معتبرترین صرافی را برای ترید کردن انتخاب کرده باشید، ارز دیجیتال مورد نظر برای ترید را نیز به خوبی ردیابی و انتخاب کرده باشید، اما به دلیل عدم توجه به کارمزدها و کمیسیون‌های پلتفرم، آن‌طور که باید سودآوری نداشته باشید و بخش قابل توجهی از سود خود را به دلیل کارمزدهای بالا از دست بدهید.

نکته دیگری که در خصوص کارمزد صرافی BingX باید مد نظر قرار گیرد، نوعی معاملاتی است که هر کاربر در این پلتفرم انجام می‌دهد. این صرافی نیز مانند سایر صرافی‌های متمرکز مشابه، برای هر یک از انواع معاملات ارزهای دیجیتال کارمزد متفاوت و منحصر به فردی را اعمال می‌کند.

انواع کارمزدهایی که در صرافی بینگ ایکس بر اساس نوع معاملات با آن‌ها رو به رو هستیم، عبارتند از:

  • کارمزد برداشت (Withdrawal)
  • کارمزد معاملات اسپات (Spot Trading)
  • کارمزد معاملات فیوچرز استاندارد (Standard Futures)
  • کارمزد معاملات فیوچرز پرپچوال (Perpetual Futures)
  • کارمزد تبدیل ارز (Conversion)

مانند سایر صرافی‌های ارز دیجیتال، بینگ ایکس نیز در قبال واریز، کارمزدی از کاربران خود دریافت نمی‌کند. اما برداشت، انواع معاملات اسپات و فیوچرز و همین‌طور تبدیل ارز در این پلتفرم شامل کارمزد می‌شوند که در ادامه، به تفصیل هر یک از آن‌ها را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:  چگونه ارز دیجیتال را به ریال تبدیل کنیم؟+(آموزش کامل تصویری) اسفند 1402

کارمزد صرافی BingX برای برداشت وجه و تبدیل ارز در صرافی بینگ ایکس

کارمزد برداشت در صرافی‌ها رقم مشخص و ثابتی ندارد و در لحظه انجام تراکنش محاسبه خواهد شد. دلیل آن نیز این است که شبکه‌های مختلف و ارزهای دیجیتال مختلف کارمزدهای مختلفی برای برداشت رمز ارزها دریافت می‌کنند. در شبکه‌های مختلف نیز عواملی مانند شلوغی شبکه، حجم تراکنش و سایر موارد روی هزینه کارمزد و به اصلاح گس فی تأثیرگذار خواهد بود.

استفاده از شبکه‌های لایه دو می‌تواند کارمزد تراکنش‌های کاربران را تا اندازه زیادی کاهش دهد. البته صرافی که قصد استفاده از آن را دارید باید از این شبکه‌ها پشتیبانی کند. صرافی بینگ ایکس از بسیاری از شبکه‌های لایه دو پشتیبانی می‌کند و این مسئله می‌تواند کارمزد پرداختی کاربران را کاهش دهد.

در جدول پایین می‌توانید کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و تتر را در صرافی بینگ ایکس مشاهده کنید.

ارز دیجیتال یا توکن شبکه(Network) حداقل واریز حداقل برداشت
بیت‌کوین(BTC) Bitcoin

BNB Smart Chain(BEP20)

0.0002

0.0002

0.0005

0.00001

اتریوم(ETH) Ethereum(ERC20)

BNB Smart Chain(BEP20)

Arbitrum One

Optimism

ZkSync Era

Linea

Base

0.002

0.002

0.001

0.0009

0.015

0.002

0.01

0.02

0.0005

0.0001

0.0001

0.0003

0.002

0.0001

تتر (USDT) Ethereum(ERC20)

Tron(TRC20)

BNB Smart Chain(BEP20)

Solana

Polygon

Arbitrum One

Optimism

1

1

0.8

0.9

0.9

5

5

25

8

10

1

10

1

1.1

 

توجه داشته باشید که میزان دقیق کارمزد در زمان انجام تراکنش به شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که کارمزد تراکنش بالا بود می‌توانید در ساعات آینده دوباره تراکنش خود را انجام دهید.

کارمزد تبدیل ارز در صرافی بینگ ایکس به صورت ثابت و 0.2 درصد از حجم معامله در نظر گرفته شده است. برای تبدیل دلار، یورو و یا تتر به ارزهای دیجیتال و همچنین برای تبدیل ارزهای دیجیتال مختلف به یکدیگر این کارمزد ثابت است و از حجم دریافتی شما کارمزد کاسته خواهد شد.

کارمزد صرافی BingX برای معاملات اسپات در صرافی بینگ ایکس

در حوزه انجام معاملات اسپات، صرافی بینگ ایکس کارمزد بسیار کمی را از کاربرانش دریافت می‌کند. در صرافی‌های متمرکز جفت ارزی که قصد انجام معامله روی آن را دارید معمولاً روی کارمزد تراکنش مؤثر است. مسئله دیگری که باید به آن توجه کنید این است که کارمزد برای ایجاد کننده تراکنش (Maker) و همچنین کسی که از تقاضای موجود برای تراکنش استفاده می‌کند (Taker) متفاوت است. در صرافی بینگ ایکس برای تیکر و میکر در تعداد بسیار زیادی از جفت ارزهای معاملاتی در قسمت اسپات 0.1 درصد است.

در برخی از ارزهای دیجیتال جدید ممکن است این درصد کمی بیشتر باید اما باز هم به اندازه‌ای نیست که جای نگرانی داشته باشد. کارمزد برای ارزهای دیجیتال مطرح مانند بیت کوین، اتریوم، بی ان بی، ریپل، دوج کوین و کاردانو برای میکر و تیکر 0.1 درصد تعیین شده است.

در ادامه به بررسی کارمزد معاملات فیوچرز در صرافی بینگ ایکس می‌پردازیم.

کارمزد معاملات فیوچرز در صرافی بینگ ایکس

FEES-2

همان‌طور که می‌دانید معاملات فیوچرز در دو نوع فیوچرز استاندارد و پرپچوال انجام می‌شوند. در صرافی‌های مختلف کارمزد این معاملات متفاوت است. در صرافی بینگ ایکس کارمزد معاملات فیوچرز استاندارد با استفاده از یک فرمول ثابت تعیین می‌شود. فرمول این معاملات برابر است با:

Trading Fee in Standard Futures = 0.0450%

این فرمول مشخص می‌کند برای اینکه کارمزد این معاملات را محاسبه کنید تنها لازم است ارزش کل معامله خود را در 0.0450 ضرب کنید. این فرمول هم برای معاملاتی که به صورت شخصی انجام می‌دهید و هم برای معاملاتی که با استفاده از سیستم کپی تریدینگ صرافی صورت می‌گیرد ثابت است. با باز کردن یک معامله در قسمت استاندارد فیوچرز بینگ ایکس، با مشخص شدن حجم کل معامله فرایند محاسبه کارمزد آغاز می‌شود. اما کارمزد تنها زمانی از حساب شما کسر می‌شود که معامله نهایی شده و پوزیشن را ببندید.

در انجام معاملات فیوچرز پرپچوال، کارمزد دو گروه میکر و تیکر در بینگ ایکس از یکدیگر جدا محاسبه می‌شود. به صورت کلی کارمزد معاملات فیوچرز پرپچوال در صرافی بینگ ایکس برای میکر 0.02 درصد و برای تیکر 0.05 درصد است و برای همه ارزها ثابت است.

نکته دیگری که در انجام معاملات فیوچرز پرپچوال مهم است سطح کاربری شما است. هرچه سطح کاربری بالاتر باشد، کارمزد پایین‌تری از کاربران دریافت می‌شود. در جدول زیر سطح‌های مختلفی که برای کاربران بینگ ایکس در نظر گرفته شده و کارمزد پرداختی را مشاهده می‌کنید.

سطح کاربری حجم معاملات 30 روزه بر اساس تتر کارمزد میکر کارمزد تیکر
کاربران عادی (VIP 0) کمتر از 10 میلیون 0.0200 درصد 0.0500 درصد
VIP 1 بیشتر از 10 میلیون 0.0060 درصد 0.0475 درصد
VIP 2 بیشتر از 20 میلیون 0.0040 درصد 0.0425 درصد
VIP 3 بیشتر از 50 میلیون 0.0020 درصد 0.0400 درصد
VIP 4 بیشتر از 100 میلیون 0.0020 درصد 0.0375 درصد
VIP 5 بیشتر از 200 میلیون 0.0015 درصد 0.0350 درصد

 

در نهایت دوباره توصیه می‌کنیم قبل از انجام تراکنش و تأیید نهایی به کارمزد (Fee) توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را در فعالیت خود کسب کنید.

پشتیبانی صرافی BingX

به عنوان اولین نقطه تماس، مشتریان می توانند از بخش مرکز راهنمایی استفاده کنند که اسناد پشتیبانی گسترده ای را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند نحوه استفاده از پلتفرم و عیب یابی مشکلات رایج را بیاموزند. کاربرانی که مشکلات فنی را تجربه می‌کنند یا در مورد مجموعه محصولات و خدمات BingX سؤالی دارند، می‌توانند از طریق تیکت، ایمیل و چت زنده 24 ساعته و 7 هفته در تماس باشند. این بهتر از سایر صرافی‌های ارز دیجیتال است و به کاربران امکان می‌دهد به سرعت با یکی از اعضای تیم پشتیبانی مشتری چت کنند.

به طور خلاصه، تیم پشتیبانی چت زنده BingX در عرض 10 دقیقه به درخواست ما پاسخ دادند و پاسخ های مختصر و دقیقی برای سوالاتمان در اختیار ما قرار گرفت. این بسیار بهتر از بسیاری از صرافی هایی است که ما بررسی کرده ایم.

جمع بندی

صرافی BingX یکی از معدود صرافی‌های متمرکز است که در سرویس‌دهی به کاربران ایرانی محدودیت ندارد. این صرافی خدمات بسیار متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و به همین دلیل گزینه‌ای مناسب برای تریدرهای ایرانی محسوب می‌شود.

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

آموزش سرمایه گذاری و دریافت سیگنال فارکس

ارسال درخواست به مشاور در تلگرام