shakes-aban
بهترین ها برای تریدرها

معرفی صرافی آبان تتر/ نقد و برسی کامل صرافی ایرانی آبان تتر

صرافی آبان تتر یکی دیگر از صرافی‌های ایرانی موجود در بازار است. این صرافی کار خود را در سال ۱۳۹۷ آغاز کرده، و تاکنون توانسته خود را در مقابل رقبای قدرتمند خود بالا نگه دارد.

اوایل آغاز به کار صرافی آبان تتر فقط میتواستند تتر خرید و فروش کنند، اما با گذشت زمان تنوع در خرید و فروش رمز ارزها به ۴۰۰ عدد رسید.

معرفی صرافی آبان تتر / Abantter

aban teter site

صرافی آبان تتر در سال ۱۳۹۷ به منظور خرید و فروش رمز ارز تتر به بازار ارائه شد.

اما با گذشت زمان ارزهای دیجیتال دیگری به تعداد ۴۰۰ توکن به این صرافی اضافه شد. یکی از علت‌های اصلی جذب مخاطب  متنوع بودن و بالا بودن تعداد توکن‌های قابل معامله داخل این صرافی است.

هرچقدر تعداد توکن‌ها بالا باشد امکان جذب یشتر مخاطب وجود دارد.

هم اکنون صرافی آبان تتر در حال گسترش صرافی خود است.

آیا صرافی آبان تتر /Abantter معتبر است؟

با زیاد شدن آمار ثبت نام کنندگان، و جذب شدن کاربران در بازارهای مالی از جمله فارکس،و  ارزهای دیجیتال، و دیگر بازارها بحث خرید و فروش رمز ارزها نیز داغ شده است، اما پیدا کردن یک صرافی معتبر برای پرداخت پول و برداشت و یا معامله کردن یک دغدغه بزرگ برای کاربران و معامله گران تبدیل شده است.

شما با انتخاب درست و بجا میتوانید امنیت پول خود را تامیین  کنید.

وقتی بحث معامله رمز ارزها داغ میشود، یقینا کلاهبرداری و طمع نیز بیشتر میشود، پس افرادی با ساختن یک صرافی فیک قصد خواهند داشت تا حساب کاربر را خالی کرده، یا بطور ناگهانی صرافی را ببندند. برای همین شما باید در انتخاب صرافی مورد نظر دقت کافی را داشته باشید.

صرافی آبان تتر یک صرافی معتبر و قابل اطمینان است که کار خود را در ۱۳۹۷ آغاز کرده، و تاکنون هیچ تخلفی از سوی معامله گران گزارش نشده است.

هم اکنون صرافی آبان تتر جزو ۱۰ تا از بهترین صرافی‌های ایرانی قرار دارد.

aban teter scam

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات دقیق‌تری نسبت به تعداد کاربران،  و تعداد بازدید کنندگان، هر ماه یا سال به نشانی وب سایت  Similarweb مراجعه کرده و آمار هر سایتی را مطالعه کنید. در حال حاضر آمار بازدید کنندگان صرافی آبان تتر بیش از ۵۰۸ هزار کاربر در هر ماه رسیده است که این آمار یک عدد قابل قبول برای اطمینان به یک صرافی است.

 Similarweb aban teter

و همچنین شما میتوانید با مراجه به سایت WHO.IS  میتوانید تاریخ ثبت دامنه وب سایت مورد نظر را ببینید ما در قسمت زیر نمودار تاریخ ثبت دامنه صرافی آبان تتر را برای شما به نمایش گذاشته‌ایم تا بتوانید تاریخ ثبت دامنه صرافی را ببنید.

aban domain

کاربران عزیز باید به این نکته باید توجه داشته باشند که، در بازار‌های مالی از جمله ارز دیجیتال و. . ممکن است بازار دچار نوسانات شدید شود و هیچ صرافی قادر به پاسخگویی نباشد.  با این تفاسیر نمی‌توان در مورد اعتبار هیچ صرافی نظر قطعی ارائه کرد و اعتبار هیچ صرافی دائمی نیست.

نحوه احراز هویت در صرافی آبان تتر / Abantter

احراز هویت در هر صرافی برای همه کاربران ضروری است و برای امنیت خود کاربر است، نحوه احراز هویت کردن در هر صرافی  متفاوت است.

احراز هویت یک معیار امنیتی است. این فرایند بر اساس مقررات مالی و ضوابط حفاظت از مشتریان انجام می‌شود، تا جلوی فعالیت‌های غیر قانونی مانند پول‌شویی و تامین مالی تروریسم را بگیرد.

وقتی شما احراز هویت انجام میدهید، در واقع شما به صرافی کمک میکنید که جلوی کلاهبرداری و برداشت‌های مشکوک را بگیرد.

این اقدام همچنین به تضمین شفافیت و اعتماد در بازار ارزهای دیجیتال کمک می‌کند.

پس بطور کلی میتوان گفت احراز هویت برای تضمین امنیت شما در برابر کلاهبرداری و برداشت‌های غیرقانونی است.

ehraz aban

 

*نکته*

تمامی کاربران برای خرید و فروش رمز ارز‌ها باید مراحل احراز هویت را انجام دهند، در غیر این صورت نمیتوانند معامله‌ای انجام دهند.

حداکثر زمان برداشت رمزارزی حداکثر زمان برداشت ریالی مدت زمان تکمیل شدن احراز هویت مدارک مورد تایید برای احراز هویت
حداکثر 72 ساعت طبق سیک پایا، برداشت آنی برای بانک‌های ملت، ملی، تجارت، آینده، پارسیان حداکثر نیم ساعت
کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه، کارت پایان خدمت، کارت آمایش، پاسپورت دارای اعتبار

 

مراحل احراز هویت در سه مرحله :

 1. بارگذاری توصیر کارت ملی
 2. بارگذاری تصویر سلفی خود با تعهدنامه و کارت ملی
 3. بارگذاری تصویر سلفی خود با کارت بانکی

برای ارسال کامل و دقیق‌تر مدارک خود جهت تکمیل انجام احراز هویت نیاز است مدارک بالا را آماده کرده و مشخصات خود وکارت ملی و همچنین کارت بانکی تایید شده خود را در دست نگه دارید، و همچنین باید متن تعهد نامه صرافی آبان تتر را بطور کامل همراه مشخصات برای آبان تتر ارسال کنید.

متن تعهد نامه به این شرح است:

اینجانب (نام نام خانوادگی بر اساس کارت شناسایی) قصد معامله با سایت آبان تتر abantter.com را دارم و مدارک لازم جهت احراز هویت در این سایت ارسال گردیده. ضمنا متعهد می‌شود که حساب بنده تحت اختیار خودم می‌باشد و حساب به شخصص اجاره داده نشده است و خرید را برای خودم انجام می‌دهم.

بیشتر بخوانید:  معرفی 10 ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری در 2023

آموزش مرحله‌ای گرفتن عکس متن تعهد نامه:
در قسمت پایین گرفتن کارت بانکی روی کاغذ تعهد نامه و در کنار کارت بانکی مشخصات خود این دسته را در دست راست نگه داشته، و در دست چپ فقط کارت ملی را نگه داشته و هردو آن‌ها را موازی با شانه نگه داری و عکس را بگیرید باید توجه داشته باشد که عکس شفافا باشد در غیر این صورت پذیرفته نمیشد. برای درک بهتر ما برای شما یک تصویر آماده کردیم که باید طبق آن عکس سلفی بگیرید.

ehraz aban

صرافی آبان تتر از چه ارز هایی پشتیبانی میکند؟

صرافی آبان تتر قبل از شروع کار به صورت جدی فقط، به قصد معامله تتر استفاده میشد، اما با گسترش روز افزون این صرافی بزرگ ایرانی سازندگان آبان تتر تصمیم گرفته‌اند، این پروژه را گسترش دهند و رمز ارزهای دیگری را وارد این صرافی بزرگ کنند. که میتوانیم به چند نمونه از آن رمز ارزها اشاره کنیم. بیت کوین، دوج کوین، شیبا اینو، و بجز این سه رمز ارز از ۳۹۷ رمز ارز دیگر پشتیبانی میکند. برای اطلاعات دقیق‌تر از این آمار میتوانید وارد سایت آبان تتر شوید تا اطلاعات کاملی از لیست رمز ارزها به دست آورید.

برای دیدن رمز ارز‌ها در اینجا کلیک کنید. تا تمامی رمز ارز هارا  همراه قیمت مشاهده کنید.

 

آیا صرافی آبان تتر از ما کلاهبرداری میکند؟

شاید در ذهن برخی از کاربران سوال پیش آید که آیا صرافی آبان تتر از ما کلاهبرداری میکند؟ یا که در آینده مشکل امنیتی پیش آید این‌ها سوالاتی هست که در ذهن تازه واردها در این زمینه به وجود می‌آید.

و هزاران سوال دیگر که  باعث میشود کاربران نسبت به صرافی موردنظر بی‌اعتماد شوند، و ما در این مقاله قصد داریم جواب تمامی سوالات شما را بدهیم  با ما در ادامه همراه باشید.

 

1. اعتبار و سابقه آبان تتر

رضا شوهانی این نامی است آشنا برای اکثر معامله گران حرفه‌ای و حتی دیگر مدیران صرافی‌های دیگر.

رضا شوهانی مدیر عامل صرافی آبان تتر است، این شخص فارغ التحصیل از دانشگاه صنعت شریف است و در حال حاضر در سه شرکت فعال است.

reza shohani

2. اطلاعات کامل از صرافی آبان تتر

آبان تتر را میتوان یک شرکت مسئولیت محدود به حساب می آید که  نام  تبادل ارسباران است.شماره ثبت شرکت 564123 با سرمایه اولیه ۱۰۰ هزار تومان است.

امنیت در صرافی آبان تتر چگونه است؟

امنیت یکی از اصول و ستون یک صرافی است، که بیانگر تامین و حفظ اطلاعات کاربران را نشان میدهد، هر صرافی باید بتوانند تا در حد توان خود نیاز امنیتی کاربران را فراهم کنند، که برخی از صرافی‌ها در این امر موفق بوده‌اند، و صرافی‌هایی هستند که نمیتوانند امنیت را تامین کنند و به همین دلیل رتبه‌های خوبی هم در جدول رده‌بندی ندارند.

در این قسمت قصد داریم چند نمونه از مسایل امنیتی را بیان کنیم که صرافی آبان تتر در این موارد موفق بوده است این موارد شامل موارد زیر است:

 • کنترل ورود دو عاملی با گوگل آتنتیکیتور و پیامک و کد تائید ایمیلی و…
 • سخت گیر بودن برای برداشت ارزی و ارسال ایمیل
 • دارای آپشن SSL
 • کنترل مطابقت آدرس ولت و شبکه انتقال ارز دارد که این آپشن در نوع خود جالب است
 • سیستم احرزا هویت اسن سایت واقعا در نوع خود سطح بالا است.
 • و هچنین احراز هویت را درکمترین زمان انجام میدهد.

 

دانلود اپلیکیشن صرافی آبان تتر Abantter

app aban teter

اپلیکیشن یکی از ابزاری است که باعث میشود کاربران به راحتی با صرافی مورد نظر ارتباط برقرار کنند، و به راحتی معامله‌های خود را انجام بدهند. وجود اپلیکیشن باعث میشود افراد هر کجا که حضور دارند بتوانند با تلفن همراه خود معامله انجام داده یا قیمت هارا به صورت زنده از روی تلفن همراه از طریق اپلیکیشن تماشا کنند.

اپلیکیشن صرافی آبان تتر یکی از صرافی‌های خوب و سطح بالا است که سرعت بالایی نیز دارد و اپشن‌های این صرافی باعث شده است که اپلیکیشن آبات تتر جزو بهترین اپلیکیشن‌ها قرار بگیرد شما نیز میتوانید نسخه اندروید این اپلیکیشن را از طریق لینک زیر کلیک کرده و دانلود کنید.

 

دانلود اپلیکیشن صرافی آبان تتر کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن آبان تتر برای آیفون

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به دنبال دانلود اپلیکیشن آبان تتر برای آیفون هستید، باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که صرافی آبان تتر تا به حال برای ساخت اپلیکیشن برای آیفون اقدامی نکرده است، و در هیچ جای دنیا این مورد وجود ندارد پس شما نیز دقت بفرمایید که اگر لینکی با عنوان اپلیکیشن آبان تتر برای آیفون مواجه شدید بدانید قصد کلاهبرداری از شما را دارند.

امنیت در صرافی آبان تتر

aban teter security

امنیت در هر صرافی حرف اول را میزد، اگر امنیت یک صرافی دچار اشکال یا ایراد شود قطعا به اعتبار صرافی مورد نظر صدمه میزد.

صرافی آبان تتر نیز در این راستا تمامی تلاش خود را کرده است تا  بتواند امنیت خود را در بالاترین سطح نگه دارد.

امنیت صرافی آبان تتر در چندین بخش تقسیم شده است، که میتوان این را یک امتیاز مثبت برای این صرافی دانست که همه این موارد را در قسمت پایین برای شما توضیح خواهیم داد تا با امنیت آبان تتر بیشتر آشنا شوید:

 1. تایید دو مرحله ای گوگل
 2. تایید دو مرحله ای پیامک
 3. ثبت شماره تلفن همراه
 4. تایید ایمیل
 5. و روش های دیگری هستند ولی ما بهترین هار را به شما معرفی کردیم.
بیشتر بخوانید:  صرافی بیت 24 (Bit24) معرفی و نقد و بررسی

یکی دیگر از آپشن‌هایی که در قسمت امنیت باید ذکر شود این است که، این صرافی دارای کیف پول اختصاصی است، منظور از کیف پول اختصاصی چیست؟

منظور از کیف پول اختصاصی این است که کاربران  بدون دغدغه امنیتی میتوانند تمامی دارایی‌های خود را داخل کیف پول اختصاصی واریز کنند و دیگر لازم نیست که رمز ارزهای خریداری شده را به کیف پول دیگری انتقال دهند.

تمامی تریدر هایی که قصد سرمایه‌گذاری در یک صرافی را دارند، باید اول از همه امنیت آن صرافی را در نظر بگیرند، در صورتی که امنیت سختگیرانه‌ای نداشته باشد باید به آن صرافی شک کرد، زیرا صرافی‌های بزرگ همیشه شرکت خود را بر روی امنیت ایجاد میکنند تا از اطلاعات کاربران حفاظت کنند، و معامله گران نیز این را باید در نظر بگیرند که مراحلی کهقرار است طی کنند برای ثبت همه این مراحل برای امنیت خود کاربر است پس با حوصله مراحل را طی کنید.

امنیت صرافی آبان تتر یکی از بهترین و امنیتی‌ترین صرافی‌ها است و میتوانید به راحتی از این صرافی استفاده کنید.

آیا صرافی آبان تتر هک شده است؟

قطعا هر صرافی باید امنیت‌های منحصر به فرد خود را داشته باشد، چنانچه در قسمت بالا برای شما امنیت صرافی آبان تتر همراه با مراحل امنیتی را توضیح دادیم این نکته را هم باید یادآور شویم که در بعضی از مواقع ممکن است، رقیب به شما حمله سایبری انجام دهد یا توسط گروه‌های هکری صرافی مورد نظر مورد حمله قرار بگیرد! اینجا است که امنیت‌کاران یک صرافی حرفه ای‌گری خود را به نمایش میگذارند این حرفه ای‌گری فقط و فقط با ساخت مراحل امنیتی همچون تایید دو مرحله ای، ثبت شماره همراه، تایید ایمیل، و روش‌های دیگری که به امنیت صرافی کمک میکند.

صرافی آبان تتر نیز مثل اکثر صرافی‌های بزرگ دیگر تاکنون گزارش تخلف یا هکی گزارش نشده است! و شما میتوانید با خیالی آسوده به کار خود در این صرافی ادامه بدهید.

کارمز صرافی آبان تتر چقدر است؟

برای معامله در ارز‌های دیجیتال  درصدی از کل مبلغ معامله به عنوان کارمزد کسر می‌شود. یعنی اگر شما  معامله‌ای انجام بدهید و سودی کسب کنید یا نکنید فرقی ندارد از کل معامله شما مبلغی کسر خواهد شد. این کار را کارمزد یا همان کمسیون می‌گویند، البته کارمز شما به بالا یا پایین بودن حجم معامله شما بستگی دارد اگر بطور کامل متوجه این جمله نشده‌اید نگران نباشید ما در قسمت پایین حجم معاملات را با درصد کارمز در داخل جدول توضیح خواهیم داد تا به خوبی این مسئله را درک کنید.

کارمزد حجم معاملات
۰.۳٪ کمتر از ۵۰ میلیون تومان
۰.۲۵٪ بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان
۰.۲٪ بیشتر از 100 میلیون تومان

 

شما در قسمت بالا میبینید که کارمزد معاملات کاملا بستگی به حجم معاملات دارد.

نکته مهمی که باید بخاطر داشته باشیم، کارمزد هر صرافی نسبت به صرافی‌های دیگر متنوع است برای فرض اگر در صرافی آبان تتر کارمزد حجم معامله برای ۵۰ میلیون تومان ۰.۳٪ درصد باشد ممکن است در صرافی دیگر ۰.۴٪ باشد، پس تمامی کارمزد‌های یک صرافی با صرافی دیگر یکی نیست.

کارمزد معاملات در بازارهای معاملاتی نیز در جدول زیر کاملا  مشخص است.

حجم معاملات میکر تیکر
کمتر از ۵۰ میلیون تومان ۰.۲۷% ۰.۳۲%
بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۲۳% ۰.۲۵%
بین ۱۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد تومان ۰.۱۷% ۰.۲%
بین ۱ میلیارد تا ۵ میلیارد تومان ۰.۱۴% ۰.۱۸%
بیشتر از ۵ میلیارد تومان ۰.۱۰% ۰.۱۵%

یک نکته جالب دیگر در صرافی آبان تتر این است که در معامله ارز تتر هیچ کارمزدی کسر نمیشود،صرافی آبان تتر در بین صربافی های ایرانی دیگر کارمزد کمتری دریافت میکند.

پشتبانی صرافی آبان تتر Abantter

یکی از امتیازهای مثبتی که یک صرافی میتواند از طرف کاربر دریافت کند طریقه پشتیبانی از کاربر است، این جمله را کاملا ساده برای شما توضیح خواهیم داد تا متوجه منظور ما شوید،

اگر کاربر سوالی در مورد صرافی داشته باشد و به تیم پشتیبانی پیغام دهید کاربر انتظار دارد در سریع‌ترین زمان پاسخ را از سمت مدیرت دریافت کند تا مشکلش هرچه سریع‌تر رفع شود، در صورتی که پشتیبانی به جواب سوالات کاربران در کمترین زمان پاسخ ندهد ممکن است نا رضایتی کاربر را داشته باشد، و برعکس اگر پشتبانی در کمترین زمان پاسخگو باشد و کاربر را راضی نگه دارد هم جایگاه خود را بالا نگه میدارد هم رضایت مشتری را در  پی دارد.

صرافی ابان تتر نیز از پشتیبانی قدرتمندی بهره‌مند است اگر شما سوالی از پشتیبانی داشتید در کمترین زمان به شما پاسخ خواهد داد.

روش های ارتباط با پشتیبانی :  چت آنلاین ،تماس آنلاین ، مراجعه حضوری

تماس با آبان تتر :

۰۲۱-۹۱۰۰۹۶۸۲ (هر روز از ساعت ۹:۰۰ الی ۰۰:۰۰)

 

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

آموزش سرمایه گذاری و دریافت سیگنال فارکس

ارسال درخواست به مشاور در تلگرام