شاخص 7 ارز دیجیتال رو به رشد و ارزان قیمت_
بهترین ها برای تریدرها

7 ارز دیجیتال رو به رشد و ارزان قیمت

با گذشت چند ماه یا حتی چند سال از اوضاع خراب ارز های دیجیتال بازار دوباره به حالت سابق و رو به رشد خود نزدیک میشود و طبق تحلیل و برسی های صورت گرفته مشخص شده که در اینده ای نزدیک روند رو به رشد ارز ها اغاز شود و این اتفاق باعث شده است دوباره مردم را به سمت کریپتو بکشاند.

کدام ارز ها ارزان هستند؟

ما در مقاله های قبلی برای شما 10 ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری را انتخاب کرده و به شما ارایه دادیم اگر تاکنون مقاله قبلی را نخواندید به شما پیشنهاد میکنم به مقاله قبلی مراجعه کرده و بطور کامل ان را مطالعه کنید برای انهایی که دنبال ارز های دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری بودند مقاله قبلی کمک بزرگی میتواند بکند.

در این مقاله برای شما 7 ارز دیجیتال رو به رشد و ارزان قیمت را معرفی خواهیم کرد.

7 ارز دیجیتال ارزان و آینده دار برای سال 2023 1

ارز دیجیتال ارزان

برای پیدا کردن ارز های دیجیتال با قیمت کم باید به لیست ارز های دیجیتال مراجعه کرده و به قیمت های هر ارز نگاه بی اندازید و ارزی که کم ترین قیمت را  دارد انتخاب کنید و ان را مورد تحلیل و برسی کنید قرار بدهید. اگر در تحلیل کردن وارد نیستید به شما توصیه میکنم از فردی که در این حوزه تخصص دارد کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

بتردی برای اینکه به شما در این مسیر کمکی کرده باشد تصمیم گرفته است 7 ارز دیجیتال رو به رشد و ارزان قیمت را به شما معرفی کند. ما در این مقاله سعی کردیم بهترین هارو برای شما انتخاب کنیم.

7 ارز دیجیتال ارزان و آینده دار برای سال 2023

  1. شیبا اینو- یکی از مین کوین های مناسب که اکنون در کف خود قرار دارد
  2. کاردانو- یکی از مناسب ترین ارز دیجیتال ها در حال حاضر برای سرمایه گذاری
  3.  استلار –این ارز یک رمزارز ارتباط دهنده است که به منظور تسریع و تسهیل مبادلات مالی در بلاکچین شکل گرفته است
  4. پالیگان -این ارز در حقیقت یک توکن تطبیق‌پذیر و تعامل‌پذیر برای ساخت بلاکچین‌های سازگار با اتریوم است

  5. ترون – پروژه TRX در مقایسه با رقبای خود، محدودیت‌های قابل توجهی ندارد
  6. بایننس کوین-کاربران صرافی بایننس با استفاده از این ارز برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها، از تخفیف صرافی در این بازار استفاده می‌کنند
  7. اومیسگو-  یک کیت توسعه نرم‌افزار SDK است که قابلیت ساخت کیف پول دیجیتال را بر روی بلاک چین امکان‌پذیر می‌سازد

 

ما در قسمت پایین همه ارز دیجیتال هایی که از انها نام برده شد را کامل برای شما توضیح خواهیم داد:

7 ارز دیجیتال ارزان و آینده دار برای سال 2023

1-شیبا اینو

شیبا اینو رو به جرعت میتوان یک ارز میم  قدرتمند در بازار امروزی نام برد. شیبا اینو تاریخچه و سابقه چندان طولانی ندارد اما با این حال توانسته نام خود را بر سر زبان‌ها بی‌اندازد.

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و توانست همین اول کار خود را سریع به بازار معرفی کند و قیمت ان در عرض چند ماه به طور  باور نکردنی بالا بورد.

بیشتر بخوانید:  صرافی تبدیل معرفی و نقد و بررسی عملکرد

شاید با خودتان بگویید اولین راه برای تشخیص یک ارز دیجیتال معتبر سابقه بلند مدت ارز است. درسته اولین شرط خرید یک ارز دیجیتال نگاه کردن به تاریخچه ارز مورد نظر است اما  وقتی نام شیبا اینو را میشنویم تنها چیزی که به ذهنمان میرسد صعود‌های پی در پی این ارز است و این باعث میشود به فکر سرمایه‌گذاری در این ارز بی‌افتیم.

بتردی نیز برای شما شیبا اینو رو معرفی میکند. یکی از علت‌های اصلی این انتخاب این است که توسعه‌دهندگان آن گام مهمی در جهت اثبات پایداری شیبا اینو برداشته‌اند. برای شروع، آن‌ها یک برنامه غنی‌سازی برای اکوسیستم SHIB را آغاز کرده‌اند.

طبق تحلیل و برسی بتردی قیمت شیبا اینو در کف قرار دارد و احتما صعود ان بیشتر است.

شیبا اینو رو از کجا بخرم؟

برای خرید ارز دیجیتال شیبا اینو شما میتوانید وارد صرافی بینگ ایکس شوید و به راحتی و با تخفیف مناسب خریداری کنید.

 

2-کاردانو

کاردانو یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است  که حتی در حوزه امنیت هم میتواند حرف اول را بزند این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد و بیشتر تمرکز خود را روی امنیت و راحتی کاربران گذاشت. در طول روند این ارز فرازو نشیب‌های زیادی را تجربه کرد از نزدیک بودن به نابودی کامل تا صعود‌های بزرگ ولی به هر طریقی که شده توانسته خود را در این بازار بزرگ و رقابتی حفظ کند و قیمت خود را ثابت نگه دارد.

با وجود روند رو به رشد و مثبت این ارز دیجیتال و قرار داشتن در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر دنیا ما همچنان کاردانو رو پیشنهاد میکنیم زیرا با رشد‌های پی در پی همچنان قیمت این ارز دیجیتال پایین است و فرصت خوبی برای خرید کاردانو محسوب میشود.

با تحلیل و برسی‌های صورت گرفته انتظار داریم تا  پایان سال و بعد از ان نیز کاردانو رشد ۵۲ درصدی را تجربه کند.

 

3-استلار

شاید کمتر کسی اسم این ارز دیجیتال را شنیده باشد یا برای برخی ناشناخته باشد اما بتردی با تحلیل و تحقیق‌های مکرر این ارز دیجیتال ارزان قیمت را به شما معرفی میکند.

وقتی میخواهید با سرمایه کم به دنیال یک ارز دیجیتال ارزان قیمت هستید که هم سود بیشتری دهد هم قابل اعتماد باشد به سختی پیدا میکنید اما ما یک ارز اینده دار و ارزان قیمت را به شما معرفی میکنیم نام این ارز دیجیتال استلار نام دارد. که در قسمت پایین توضیحاتی را راجب این ارز دیجیتال میدهیم.

پس از موفقیت پروژه بیت کوین و محبوبیت ارزهای دیجیتال در جهان برنامه نویسان و توسعه دهنگان به دنیال ایجاد ارز‌های دیگه بودند که وارد رقابت کنند.

یکی از اهداف ایجاد ارز دیجیتال این است که بتواند از اول کار روند مثبت و ایده  عالی را طی کند در این میان  استلار توانست در این مورد مثبت عمل کند و ارزی باشد که بشود روی ان حساب باز کرد و سرمایه‌گذاری را روی ان انجام داد.

قیمت این ارز دیجیتال هم  اکنون مناسب برای خرید است اما برای اطمینان بیشتر باید  صبر بیشتری به خرج بدهید.

 

4-پالیگان

اتریوم را میتوان یک پلتفرم بسیار خوب برای ایجاد برنامه‌های مختلف نامید اما محدودیت‌هایی دارد که در نظر برخی مخاطبان این یک ایراد برای یک پلتفرم است.

بیشتر بخوانید:  صرافی ایرانیکارت معرفی و نقد و بررسی عملکرد

چند دلیل اصلی که میشه گفت کامل بودن اتریوم رو نقص میکنه رو برای شما توضیح میدهیم:

توان پایین، UX ضعیف، کارمزد بالا وعدم وجود حاکمیت در آن از جمله این محدودیت‌هاست.

هدف اصلی از ایجاد ارز دیجیتال پالیگان ایجاد یک شبکه لایه ۲ برای ایجاد بلاکچین‌هایی سازگار با اتریوم بوده است

راه حل لایه۲ به چارچوبی گفته می‌شود که روی زنجیره اصلی تعبیه شده و از بار مسئولیت شبکه می‌کاهد.

 

5-ترون

ترون را میتوان یکی از محبوب‌ترین ارز‌های دیجتال در جهان نامید در روز اول ساخت  این ارز دیجیتال درست است نتوانست رقیبی بزرگ برای بقیه ارز‌های دیگر باشد اما با ثابت نگه داشتن قیمت خود و صعودی اندک توانست خود را در بازار حفظ کند و حالا یکی از با سابقه‌ترین ارز‌های حال حاضر بازار جهان است.

در کل اگر به دنیال یک ارز دیجیتال مناسب و ارزان قیمت برای سرمایه‌گذاری میگردید ما به شما ترون رو معرفی میکنیم هم قیمت مناسبی داشته و هم اینکه در این مدت نزول کمتری داشته و زیاد مایل به صعود بوده است این یک دلیل منطقی برای خرید این ارز دیجیتال محبوب است.

 

6-بایننس کوین

باییننس کوین را میتوان یکی از بزرگ ترین صرافی های  حال حاضر جهان از نظر حجم معاملات روزانه دانست.

در ابتدا صرافی بایننس در چین قرار داشت، اما به دلیل قوانین سخت‌گیرانه چین برای ارزهای دیجیتال، این صرافی به ژاپن انتقال پیدا کرد.

بایننس کوین هم مثل بقیه ارز های دیجتال به غیر از معامله در صرافی ها دارد.

در واقع یکی از دلایل محبوبیت آن نیز کاربردهای متنوع آن در بازار ارزهای دیجیتال و حتی فراتر از آن است.

بایننس کوین را از کدام صرافی بخرم؟

شما میتوانید این کوین رو به رشد را از هر صرافی بخرید اما ما برای شما صرافی بزرگ نوبیتکس را معرفی میکنیم صرافی نوبیتکس با ارئه خدمات ویژه و آسان این امکان را به شما میدهد که  ارز دیجیتال بایننس کوین را راحت‌تر خریداری کنید.

 

7-اومیسگو

وقتی میخوایم اسمی از ارز های دیجتال ارزان قیمت ببریم باید نام اومیسگو رو در صدر قرار بدیم.

این ارز دیجیتال در حال حاضر با ارزش بازار ۷۲۱ میلیون دلار در رتبه 99 ارز دیجیتال برتر قرار دارد.

با تحلیل و برسی بتردی به این نتجیه رسیدیم که امکان دارد این مدت سرمایه کاربران را چند برابر کند و یک فرصت عالی برای خریداران است.

آیا بیت کویین ارزان قیمت است؟

در رابطه با اینکه آیا بیت کوین بخریم یا نه باید بگوییم، که بیت کوین یکی از ارز‌های بزرگ حال حاضر است که به عنوان پادشاه کوین هارا در اختیار دارد اما در مورد خرید یا نخریدن این ارز دیجیتال بزرگ باید تحقیق و تحلیل‌های زیادی انجام دهید زیرا قیمت بیت کوین بالا است، و برای خرید این کوین بزرگ باید سرمایه‌گذاری بزرگی انجام دهید. پس اول از از همه باید تحلیل انجام داده سپس خرید کنید.

سخنی با معامله گران

ما برای شما ارز هایی را معرفی کردیم اما برای اطمینان و معامله بهتر خود شما نیز باید به تحلیل وارد باشید و بتوانید خودتان تحلیل کنید زیرا بازار همیشه در حال حرکت است و هر لحظه قیمت تغییر میکند.

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

آموزش سرمایه گذاری و دریافت سیگنال فارکس

ارسال درخواست به مشاور در تلگرام